Keresendő szöveg:

Találatok száma: 12

1. Tizedikként zárt Répási Petra az U23-as kontinensviadalon
    2017-07-15 17:20:13
    A Gödöllői EAC atlétája 100 méteres síkfutásban az elődöntőig jutott a lengyelországi Európa-bajnokságon
  2. Hangoltak a gödöllői atléták az utánpótlás kontinensviadalokra
    2017-07-09 10:25:58
    Renner Luca és Simonváros Csanád a juniorok-, Répási Petra pedig az U23-as korosztály Európa-bajnokságára készül
  3. Három századon múlt Répási Petra bronzmedálja a junior Eb-n
    2015-07-18 17:06:35
    A Gödöllői EAC gátfutója már rajt után hátrányba került a döntőben. Küzdött, de mégsem fért fel a dobogóra
  4. Junior csúccsal hangolt az Eb-re Répási Petra
    2015-07-08 14:36:47
    A Gödöllői EAC 100 méteres gátfutója 9 századmásodpercet faragott le június végi rekordjából a Gyulai István Memorialon
  5. Répási Petra országos csúcsot futott a junior ob-n
    2015-06-29 18:50:42
    Rajta kívül Ajkler Eszter is aranyat nyert a Gödöllői EAC színeiben a vadonatúj miskolci atlétikai küzdőtéren
  6. Az utolsó gát lett a gödöllői futólány veszte a junior világbajnokságon
    2014-07-26 09:13:11
    Répási Petra a második helyen állt futamában, amikor elesett. Végül célba ért, de ideje kevés volt az elődöntőhöz
  7. Gödöllői futólány a junior világbajnokságon
    2014-07-09 14:31:13
    Répási Petra 100 méteres gátfutásban áll rajthoz a tengerentúlon július végén lezajló rangos megmérettetésen
  8. Nem vallottak szégyent a gödöllői atléták a válogatottban
    2014-06-22 17:15:38
    Kaptur Éva 200 méteren, Répási Petra 100 méter gáton lett 6. a csapat Európa-bajnokság első ligájában
  9. Keleti bajnokként jutottak be a gödöllői atléták a csapatbajnoki döntőbe
    2014-05-12 14:10:59
    Répási Petra országos juniorcsúcsot futott 100 gáton, Deák Nagy Marcell a tengerentúlról jött haza, hogy váltótag legyen
  10. Bearanyozták a hétvégét a Gödöllői EAC ifi és junior atlétái
    2014-03-03 09:47:05
    Príma Balázs gerelyhajításban, Répási Petra és Pápai Márton futásban nyertek országos bajnoki címet fedett viszonyok közt
  11. Szűk egy másodperccel maradtak le a vb-döntőről
    2013-07-13 12:38:15
    A Gödöllői EAC ifjúsági korú sprinterét, Répási Petrát is soraiban tudó magyar svédváltó a második legjobb európai stafétaként zárt Donyeckben
  12. Közbeszólt az ötödik gát
    2013-07-11 18:54:29
    Répási Petra, a Gödöllői EAC üdvössége technikai hiba miatt csúszott le a döntőről az ifjúsági atlétikai világbajnokságon